Op zondag 10 februari zal in een bijzondere kerkdienst dominee Wim in ‘t Hout intrede doen als predikant in de protestantse wijkgemeente Open Hof Ommoord. Dominee In ‘t Hout (1952) is  oud-krijgsmachtpredikant, geboren Rotterdammer en tot en met maart ook nog werkzaam als predikant voor de Nederlandse kerk in Berlijn. In een gemeentevergadering die gehouden werd op zondag 23 december 2018 stemden 87 gemeenteleden voor zijn komst, en nul tegen.

De feestelijke dienst begint om 14.30 uur en zal geleid worden door oud-vlootpredikant Dick Pranger. Dominee Pranger zal samen met de andere predikant van Open Hof, dominee Fulco Timmers, ds. In ‘t Hout aan de gemeente verbinden. De ochtenddienst van 9.30 uur komt te vervallen.

De wijkkerkenraad van Open Hof Ommoord is zeer verguld met de komst van Wim in ’t Hout en verheugt zich op de samenwerking.

Voor een uitgebreide profielschets van onze gemeente verwijzen wij u graag naar onze website: website.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Piet Zuidervaart, voorzitter van de Wijkkerkenraad: piet.zuidervaart@hccnet.nl.